Už jen pár dní zbývá do začátku nového ročníku Czech - Polish friendship tour 2023

08.03.2023

Už za pár dní se na kurtech v polské Pszczyně a Bielsko - Baile představí první skupina hráček a hráčů letošní Czech - Polish friendship tour. Jsme rádi, že díky spolupráci Českého a Polského tenisového svazu mohou mladí talenti ukázat své tenisové umění i na mezinárodním poli. 

Jak jsme již psali. První víkend celé tour se odehraje hned ve dvou místech. Tím prvním je Pszczyna, respektive Slezské tenisové centrum. To je moderním rekreačním a sportovním areálem, které svou infrastrukturou a nabídkou odkazuje na nejlepší a nejmodernější tenisové areály na světě. V tomto krásném tenisovém areálu změří své síly chlapci do 12 let.

Za svou infrastrukturu a zázemí se nemusí stydět ani tenisový klub BKT Advantage - tennis club Bielsko - Biala. Klub se třemi tenisovými halami a nespočtem dvorců různého povrchu patří k těm nejlepším v celém Polsku. V roce 2022 pod vedením kapitána Stavrose Wawrzose se BKT povedl úspěch v podobě vítězství v rámci prestižní soutěže LOTTO Superliga kategorie dospělých. Myslíme, že hráčky do 12 let se zde mají opravdu na co těšit.

Věříme, že si všechny tenistky a tenisti tento víkend užijí a to nejen na kurtu ale i mimo něj.