Marešová opět vítězkou! Řehoř na druhé vítězství v řadě těsně nedosáhl

26.03.2024

Beata Marešová (TK Sparta Praha) potvrdila svou formu a po vítězství v Bielsku - Biale, slaví další vítězství. V Bytomi se ji opět dařilo. Turnajem prolétla bez ztráty jediného setu a ve finále zdolala krajanku Terezu Vychodilovou (TK Agrofert Prostějov) 6:2 6:1. Českým hráčkám se dařilo rovněž ve čtyřhře a opět u toho byla Beata Marešová. Ta spolu se svou partnerkou Kateřinou Kubíkovou (I. ČLTK Praha) přemohli další českou dvojici Dudlová-Svoboda ve dvou setech 6:3 6:2. Beata Marešová si díky své dominanci na turnaji připisuje plný počet bodů do průběžného bodování. 

 V kategorii chlapců turnaj čekalo zajímavé finále, ve kterém se představili dva nejvýše nasazení čeští hráči - David Motal (TK Agrofert Prostějov) a Benjamín Řehoř (TK Slavia Plzeň). B. Řehoř ,jakožto vítěz prvního turnaje z série Czech-Polish Friendship Tour 2024, nestačil ve finále na svého krajana a prohrál ve dvou setech 2:6 4:6. David Motal si tak připsal první body v celé sérii. V deblové části turnaje se z vítězství radovali opět čeští hráči. Šimon Krkoška (Tenisový klub Studénka z.s.) a Adam Zikmund (TK Sparta Praha) porazili polské duo Jakub Cieciera (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) a Maciej Szyca (Sopot Tenis Klub). 

Všem hráčkám a hráčům, kteří na turnaji uspěli, gratulujeme a věříme, že se uvidíme na dalších turnajích Czech-Polish Friendship Tour 2024. 

Průběžné bodování celé série bude brzy zveřejněno.