Czech - Polish Friendship Tour mezi nejlepšími projekty českého sportu!

05.10.2023

Mezinárodní projekt Czech - Polish Friendship Tour, který vznikl díky spolupráci Českého a Polského tenisového svazu, se umístil na Sport Alive Awards na 2. místě v kategorii nejlepší projekt města či kraje!

Sport Alive Awards je prestižní ocenění nejlepších sportovně-byznysových projektů na území České republiky. Je pořádána v rámci největší sportovně-byznysové konference Sport Alive a letos se jej zúčastnilo na bezmála 100 projektů z celé republiky.

V kategorii nejlepší sportovní projekt města či kraje se na třetím místě umístil projekt Aquacentrum Šternberk a na místě prvním Olympiáda dětí a mládeže 2023, která byla pořádána Královehradeckým krajem a Českým olympijským výborem. Více informací o konferenci Sport Alive naleznete na odkazu https://www.sportalive.cz/

Na konferenci vystoupila také tenistka Barbora Strýcová. Ta společně s bývalým fotbalistou Karlem Poborským hodnotila život sportovců po kariéře.

Děkujeme partnerům našeho projektu, Statutárnímu městu Ostrava a Moravskoslezskému kraji. Hlavní poděkování patří primárně všem hráčkám a hráčům, kteří se turnajů v rámci projektu Czech - Polish Friendship Tour zúčastnili.