Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia nowej Czech - Polish friendship tour 2023

2023-03-08

Już za kilka dni na kortach w Pszczynie i Bielsku - Baile w Polsce zaprezentuje się pierwsza grupa zawodniczek tegorocznego czesko - polskiego tournee przyjaźni. Cieszymy się, że dzięki współpracy Czeskiego i Polskiego Związku Tenisowego młode talenty mogą pokazać swoje tenisowe umiejętności również na arenie międzynarodowej.

Jak już pisaliśmy. Pierwszy weekend całej trasy odbędzie się w dwóch miejscach. Pierwsza to Pszczyna, czyli Śląskie Centrum Tenisowe. To nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy, który swoją infrastrukturą i ofertą nawiązuje do najlepszych i najnowocześniejszych kompleksów tenisowych na świecie. W tym pięknym kompleksie tenisowym chłopcy do lat 12 sprawdzą swoje siły.

Nawet klub tenisowy BKT Advantage - klub tenisowy Bielsko - Biała nie musi się wstydzić swojej infrastruktury i obiektów. Klub z trzema halami tenisowymi i niezliczoną ilością kortów o różnej nawierzchni jest jednym z najlepszych w Polsce. W 2022 roku pod wodzą kapitana Stavrosa Wawrzosa BKT odniosło sukces w postaci zwycięstwa w prestiżowych rozgrywkach LOTTO Superligi w kategorii dorosłych. Uważamy, że gracze w wieku poniżej 12 lat naprawdę mają tu na co czekać.

Wierzymy, że wszyscy tenisiści będą się dobrze bawić w ten weekend, nie tylko na korcie, ale i poza nim.