Aktualny ranking Czech - Polish friendship tour 2024 - Boys

2024-03-02

Pierwszy turniej tegorocznego cyklu w Pszczynie dobiegł końca. Zwycięzcą został Benjamín Řehoř, który w meczu finałowym pokonał swojego polskiego przeciwnika Kajetana Kosińskiego 6:3 6:2. Řehoř potwierdził tym samym swoją niemal dominującą passę w całym turnieju, w którym stracił tylko jednego seta. Inni czescy zawódnicy również spisali się dobrze. Trzecie miejsce zajął Šimon Krkoška, który w półfinale przegrał ze wspomnianym Kosinskim, a kolejny czeski zawodnik, David Mikeš, zajął trzecie miejsce. Część deblową turnieju wygrał czeski duet Krkoška/Zikmund 6:1 3:6 10:2.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy odnieśli sukces w turnieju i mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnych turniejach Czech-Polish Friendship Tour 2024.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą tabelą.